Business Hotel Tirana Shqipëri - Rooms Hotel dhe Rezidencë - Hotel Tirana qendër - Hotel me Spa në Tiranë

Dizaini kthehet në

mirseardhje

Stil i sofistikuar,

esenza hi-tech

Shijimi e qetësisë,

kënaqësia e stërvitjes fizike

Për miqtë tanë një

“Mirmëngjes” i veçantë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

The Rooms

Rezidenca dhe Hoteli

Dizain “Made in Italy”, shërbim i një niveli të lartë, dashuri për mikpritjen : Ky është thelbi i Hotelit dhe Rezidencës “The Rooms”, në Tiranë.

Dhomat tona dhe apartamentët tanë do të jenë shtëpia jote. Stafi ynë do të jetë familja jote e dytë.

Çfarë mendojnë

klientët tanë

Mbi çdo parashikim, mikpritja është e përsosur, pastërtia e shkëlqyer, komoditeti prej hoteli me 5 yje. Alessandro RR – TripAdvisor

Vendi i relaksit shumë pranë teje

Shijo Qendrën “Wellness Nobis”, me Pishinë, SPA dhe Palestër.

Qendrën “Wellness Nobis”

Zgjidh dhomën tënd

Dhoma Executive

19-24 Mq 1-2

Suita Biznes

34 Mq 1-2

Suita Romantike

32 Mq 1-2

Apartamentet me 1 dhomë gjumi

70/77 Mq 2 + 2

Apartamentet me dy dhoma gjumi

90/120 Mq 4 + 2

Apartamentet me tre dhoma gjumi

160 Mq 6

Vendodhja

Qetësia e parkut kombëtar, pa humbur gjallërinë e Bllokut.

Zgjidh ofertën tënde speciale

 
 

Wellness Weekend - 2 netë

3 ditë për tu relaksuar dhe vizituar Tiranën Kosto: 89,00 € për person Ndalo orën, mbyll agjendën dhe...

Leggi tutto:

Wellness Weekend - 1 natë

Rigjeni energjinë dhe mirëqënien Kosto: 57,00 € për person Shkëputja nga rutina e përditshme dhe...

Leggi tutto:

Love & Wellness - 1 natë

Një arratisje romantike dhe relaksuese Kosto: 97,00 € për person Për tu shlodhur së bashku, për të...

Leggi tutto:

Apartament në Vlorë me tarracë me pamje panoramike

(120 m² apartamenti + 90 m² tarracë për 6 persona) Do të pëlqente të kaloje disa ditë në plazh edhe...

Leggi tutto:

Prenoto paraprakisht – Skonto 9%

Prenoto  21 ditë përpara Menjëherë për ty një skonto prej 9% Po planifikon një udhëtim për në...

Leggi tutto:

Qëndrim i Gjatë i Vecantë

Apartamente me pastrim të përditshëm. Cmime duke filluar nga 70,00€ ne dite Të duhet të qëndrosh në...

Leggi tutto:
Book now Call Email