Apartamente me qira në Tiranë - Business Hotel Tirana - Rooms Hotel dhe Rezidencë - në Tiranë për punë - për pushime në Tiranë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

Apartamentet me 1 dhomë gjumi

70/77 Mq 2 + 2

Apartamentet me një dhomë gjumi, të Hotelit dhe Rezidencës “The Rooms” në Tiranë, janë shtëpia që të gjithë duan të kenë.

Të kalosh pushimet e tua ose udhëtimin tënd të punës, në një ambient të kompletuar me paisje dizain kaq të bukur, do të jetë me të vërtetë një kënaqësi.

Në drekë dhe në darkë mund të provosh recetat e tua të preferuara, pasi kuzhina është e paisur me gjithshka. Në momentet e e lira mund të përdorësh iPad-in dhe të zgjidhësh një film në gjuhën tënde e ta shohësh në monitorin e TV me ekran të hollë, dhe të shijosh i shtrirë në divan.

Përbërja: Dhomë martesore, kuzhinë, sallon i madh me tavolinë ngrënie për 4 persona, divanë – krevat (në disa lloje), kolltuk dhe taracë panoramike e paisur, banjo me dush.

Shërbime të veçanta

 

 • Ballkon i kompletuar me pamje panoramike
 • Pastrim i përditshëm me ndërrim të çarçafëve dhe peshqirëve
 • Mëngjesi bufe i përfshirë në çmim
 • Minibar
 • Lidhje Wi-Fi e shpejtë dhe falas
 • iPad
 • Revista javore dhe mujore në italisht dhe anglisht në iPad
 • Apple TV 2 me pjesën për lojrat
 • 2 TV LCD me kanale ndërkombtare
 • Film dhe seriale televizive në shumë gjuhë “on demand” në Netflix
 • Stacione radio në italisht në Apple TV

Çmimi më i mirë i garantuar

Oferta dhe përfitime ekskluzive

Prenoto tani

 

Book now Call Email