Apartamente me qira në Tiranë - Business Hotel Tirana - Rooms Hotel dhe Rezidencë - në Tiranë për punë - për pushime në Tiranë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

Apartamentet me dy dhoma gjumi

90/120 Mq 4 + 2

Apartamentet me dy dhoma gjumii, të Hotelit & Rezidencës “The Rooms”, janë të përshtatshëm për kë udhëton me familjen ose me një çift miqsh.

Stili është ai i paimitueshëm i Hotelit “The Rooms”: një dizain Italian elegant, ku dominojnë ngjyra e bardhë dhe ajo e zezë, që të përfshinë në një ambient vërtet mikpritës.

Kur kthehesh nga qëndra e Tiranës, mund të relaksohesh me një aperitiv në sallonin e apartamentit ose në ballkonin me pamje panoramike, që ofron një pamje të këndshme nga ana e pishinës me përmasa gjysëm - olimpike, të Qendrës Nobis ose nga ana e liqeit të Parkut Kombëtar.

Përbërja: Dhomë martesore, kuzhinë, sallon i madh me tavolinë ngrënie për 2 persona, divanë-krevat për dy persona, tarracë me pamje panoramike, banjë me dush.

Shërbime të veçanta

 

 • Ballkon i kompletuar me pamje panoramik
 • Pastrim i përditshëm me ndërrim të çarçafëve dhe peshqirëve
 • Mëngjesi bufe i përfshirë në çmim
 • Minibar
 • Lidhje Wi-Fi e shpejtë dhe falas
 • iPad
 • Revista javore dhe mujore në italisht dhe anglisht në iPad
 • Apple TV 2 me pjesën për lojrat
 • 2 TV LCD me kanale ndërkombtare
 • Film dhe seri televizive në shumë gjuhë “on demand” në Netflix
 • Stacione radio në italisht në Apple TV

Çmimi më i mirë i garantuar

Oferta dhe përfitime ekskluzive

Prenoto tani

 

Book now Call Email