Business hotel Tiranë Shqipëri - Rooms Hotel dhe Rezidencë - Hotel Tirana qendër - Hotel me Spa në Tiranë

Online Reservation

Apartament në Vlorë me tarracë me pamje panoramike

(120 m² apartamenti + 90 m² tarracë për 6 persona)

Do të pëlqente të kaloje disa ditë në plazh edhe në Shqipëri? Vlora është destinacioni i përkryer, pasi është pak orë larg nga Tirana, dhe ka një bregdet të shkëlqyer.

Nëse dëshiron, mund të përfitosh nga apartamenti ynë eskluziv në Vlorë, me tarracë panoramike, që ndodhet në katin e 5-të të një pallati modern në qendër, me pamje shumë të bukur nga Gjiri i Vlorës.

Për tu relaksuar ke në dispozicion një sallon të madh të rrethuar me vetratë dhe një tarracë të madhe, me pamje nga deti, ku mund të shlodhesh i shtrirë në një nga chaise longue dhe të organizosh një barbeky përjashta për gjithë familjen tënde.

Apartamenti është i përbërë nga: sallon i madh me sallë ngrënie; kuzhinë e paisur me tenxhere dhe piata (gjithshka e nevojshme për të shtruar tavolinën); një dhomë gjumi martesore, një dhomë gjumi dopio me krevat dopio dhe një krevat marinari; banjo me vaskë dhe dush; tarracë me pamje panoramike.

Shërbimet që ofrohen në apartamentin në Vlorë:

  • Linjë Wi-Fi
  • Ajër i kondicionuar dhe ngrohës
  • TV satelitare
  • Kuzhinë e kompletuar me paisje
  • Lavastoviglie dhe lavatriçe
  • Tarracë me pamje panoramike me tavolinë, chaise longue e barbeky
  • Çarçafë dhe peshqirë
  • Pastrimi përfundimtar dhe sipas kërkesës edhe gjatë qëndrimit në të (pagesë ekstra)
  • Parkim privat i mbuluar për një makinë
  • Shërbimi taksi nga/ose për në aeroport, me makinë, shofer dhe Wi-Fi, sipas kërkesës

Na kontakto për të kërkuar një kuotë të personalizuar

Book now Call Email