Apartamente me qira në Tiranë - Business Hotel Tirana - Rooms Hotel dhe Rezidencë - në Tiranë për punë - për pushime në Tiranë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

Apartamentet

Rehatia e një shtëpie, kujdesjet e një hoteli

Të zgjedhësh një apartament në vend të një dhome, do të thotë të kesh më shumë hapësirë dhe liri, por do të thotë edhe të heqësh dorë nga shumë shërbime që e bëjnë qëndrimin në hotel aq të rehatshëm dhe qetësues.

Me apartamentet në Tiranë, të Rezidencës “The Rooms”, nuk duhet të heqësh dorë as nga liria dhe as nga shërbimet, sepse përveçëse janë me shumë hapësirë, kanë të gjitha avantazhet e një hoteli. Patrimi i përditshëm, mëngjesi në bufe dhe hyrja për dy orë në ditë, në Qendrën Nobis, me spa, qendër estetike, palestër dhe pishinë të madhe, janë të përfshira në çmimin e apartamentit.

Çfarë mendojnë

klientët tanë

Apartamenti është modern dhe i pajisur me të gjitha komoditetet. I pastër dhe i mobiluar bukur. Linja Wi-Fi shumë e mirë. livia75 – TripAdvisor

Zgjidh apartament

Apartamentet me tre dhoma gjumi

160 Mq 6

Apartamentet me dy dhoma gjumi

90/120 Mq 4 + 2

Apartamentet me 1 dhomë gjumi

70/77 Mq 2 + 2

Çfarë të pret falas në çdo apartament

 

 • Pastrimi i përditshëm me ndërrim të çarçafëve dhe peshqirëve
 • Mëngjesi ndërkombëtar bufet
 • Kuzhinë e pajisur me lavastovilie
 • Aksesorë për pastrimin dhe mbajtjen e këpucëve
 • Dollap sigurie në madhësinë e një laptopi
 • Banjo/a e madhe me dush ose vaskë dhe produkte të çertifikuara “Ecolabel"
 • Tharëse flokësh
 • Minibar
 • Ajër i klimatizuar
 • Makinë kafeje Nespresso
 • Lavatriçe, tavolinë hekurosje dhe nderëse rrobash
 • Ballkon i pajisur
 • Wi-Fi i shpejtë
 • iPad
 • Revista javore dhe mujore në italisht dhe në anglisht tek iPad-i
 • Apple TV 2 me pjesën për lojrat
 • TV LCD me kanale ndërkombtare
 • Filma dhe sierial televiziv në shumë gjuhë “on demand” su Netflix
 • Stacione radio në italisht tek Apple TV
Book now Call Email