Rooms Hotel dhe Rezidencë - Hotel me Spa në Tiranë - Qendra Wellness Nobis - Nobis Spa Tirana - Qendra Nobis Tiranë - Hotel me qendër wellness Tiranë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

Nobis Spa & beauty

Vendi i relaksit shumë pranë teje

Do të pëlqente ta byllje ditën mes dritave të zbehta të një vaske hidromasazhi, ose i zhytur në avullin e një banje turke? Hoteli & Rezidenca “The Rooms”, është i vetmi hotel në Tiranë që të ofron këtë cilësi në shërbimet Wellness.

Fillo duke i dhuruar vetes një sërë trajtimesh brenda spa-së, me sauna, banjë turke, relaks “salino”, ecjen “kneipp” dhe hidromasazhin. Dhe për ta mbyllur më së miri, lëre veten në dorën e profesionistëve të Qendrës së Bukurisë, për një masazh çlirues, një scrab gjallërues, një trajtim bukurie, me metodat e fundit, për trupin dhe fytyrën.

Çfarë mendojnë

klientët tanë

Ndër të tjera është edhe mundësia të kënaqesh në një spa të bukur dhe në një qendër estetike të nivelit të lartë. Giuliana73 – TripAdvisor

Itinerari jot i relaksit

  • Vaskë hidromasazhi
  • Saun finlandese
  • Banjë turke
  • Ecja kneipp
  • Zona “salina” e relaksit
  • Trajtime bukurie për fytyrën dhe trupin
  • Scrub
  • Masazhe relaksues, sportiv, orinetal dhe me 4 duar
  • Manikyr, pedikyr, depilime

SPA-ja është e hapur nga e Hëna deri të Premten nga ora 10.00 deri në orën 22.00 
Të Shtunën dhe të Dielën nga ora 10.00 deri në orën 20.00

Mbylljet vjetore të Qendrës Nobis:
E mbyllur të Dielën gjatë muajve Korrik dhe Gusht
Disa reparte mund të mbyllen në rast punimesh gjatë javës së 15 Gushtit
E mbyllur në datat 1 dhe 2 Janar

Zgjidh ofertën tënde speciale

 
 

Wellness Weekend - 2 netë

3 ditë për tu relaksuar dhe vizituar Tiranën Kosto: 89,00 € për person Ndalo orën, mbyll agjendën dhe...

Leggi tutto:

Wellness Weekend - 1 natë

Rigjeni energjinë dhe mirëqënien Kosto: 57,00 € për person Shkëputja nga rutina e përditshme dhe...

Leggi tutto:

Love & Wellness - 1 natë

Një arratisje romantike dhe relaksuese Kosto: 97,00 € për person Për tu shlodhur së bashku, për të...

Leggi tutto:

Apartament në Vlorë me tarracë me pamje panoramike

(120 m² apartamenti + 90 m² tarracë për 6 persona) Do të pëlqente të kaloje disa ditë në plazh edhe...

Leggi tutto:

Prenoto paraprakisht – Skonto 9%

Prenoto  21 ditë përpara Menjëherë për ty një skonto prej 9% Po planifikon një udhëtim për në...

Leggi tutto:

Qëndrim i Gjatë i Vecantë

Apartamente me pastrim të përditshëm. Cmime duke filluar nga 70,00€ ne dite Të duhet të qëndrosh në...

Leggi tutto:
Book now Call Email