Fundjavë Tirana Spa - Ofertat Tirana Spa - Hotel me Spa në Tiranë - Qendra Wellness Nobis

Online Reservation

Love & Wellness - 1 natë

Një arratisje romantike dhe relaksuese
Kosto: 97,00 € për person

Për tu shlodhur së bashku, për të gjetur harmoninë e veçantë mes çiftit ose për të festuar një rast të veçantë, prenoto Paketën Love and Welness të Hotelit “The Rooms”. Mund të shijosh një banjë luksoze në dhomë me petale trëndafili dhe kripëra deti dhe ti falni vetes një mbasdite relaksi në Spa-në eskluzive të Qendrës Nobis në Tiranë me një masazh të gjatë prej 60 minutash.

Paketa përfshin:

  • Një natë në suitën Romantic Suite(sipas zgjedhjes e premte-e shtunë ose e shtune- e diel)
  • Luleshtrydhe dhe një shishe Shampanjë në dhomë, në momentin e mbërritjes
  • Banjë e nxhehtë në vaskën që ndodhet në dhomë, me petale trëndafili dhe kripëra të me aromë (pregatija duhet të kërkohet paraprakisht)
  • Mëngjes i pasur bufe i shërbyer në dhomë
  • Hyrje në Spa-në e Qendrës Nobis me: sauna, banjë turke, sallën relaks, pishinën dhe hidromasazhin
  • Një masazh relaksi prej 60 minutash secili për dy persona
  • 10% ulje çmimi për trajtime të tjera wellness dhe beauty

Kosto: 97,00 € për person

Kushtet: Para se të konfermoni prenotimin e dhomës, ju ftojmë të kontaktoni recepsionin e Hotelit në nr.+355696055725 ose nëpërmjet e-mail-it në adresën : info@therooms-hotel.com për të prenotuar qëndrën e mirqënies dhe trajtimet. Zona Spa Nobis është e hapur çdo ditë, nga ora 10.00 deri në 22.00, dhe të shtunë e të djelë nga ora 10.00 deri në 20.00.

Ofertë që varet nga disponibiliteti i Hotelit dhe nuk mund të mblidhet bashkë me ofertat e tjera.

Book now Call Email