Të flesh në Tiranë - Rooms Hotel dhe Residencë Tirana qendër - Pushime në Tirana - Hotel me Spa në Tiranë

Oferta dhe përfitime ekskluzive + ÇMIMI MË I MIRË I GARANTUAR

Online Reservation

Suita Romantike (Romantic Suite)

32 Mq 1-2

E madhe, me dritë e ngrohtë dhe e përsosur për dy persona. Është Suita Romantike, e Hotelit “The Rooms”, që i dedikohet atyre që janë në kërkim të një momenti për ta kaluar vetëm me atë që dashurojnë.

Këtu ndodhet një vaskë e madhe ku mund të shkarkoni të gjithë lodhjen tuaj me një banjo të ngrohtë, dhe një taracë me karrige dhe tavolinë, me pamje nga ana e pishinës së mbuluar të Qendrës Nobis. Për të shijuar qetësinë dhe paqen në çdo orë të ditës.

Shërbime të veçanta

 

 • Vaskë Banjoje dizain në fund të krevatit
 • Taraca me tavolinë dhe karrige
 • Banjo e madhe me dy lavamanë me pamje nga dhoma
 • Dush me ujin që del në formën e shiut dhe të kaskatës
 • Makinë kafeje “Nespresso” me kapsula origjinale
 • Wi-Fi falas
 • iPad
 • Revista javore dhe mujore në italisht dhe në anglisht tek iPad-i
 • Apple TV 2 me pjesën për lojrat
 • TV LCD me kanale ndërkombtare
 • Filma dhe sierial televiziv në shumë gjuhë “on demand” su Netflix
 • Stacione radio në italisht tek Apple TV

Çmimi më i mirë i garantuar

Oferta dhe përfitime ekskluzive

Prenoto tani

 

Book now Call Email